+ 48 91 32 81 121
Aktualności, wydarzenia
pl pl pl

ZAPLANUJ POBYT

Sprawdź ceny

Szlakiem żubra
Wycieczkę /4,3 km/ należy rozpocząć od hotelu Vestina*** Wellness & Spa , przy wschodnim skraju promenady u podnóża Kawczej Góry i zgodnie ze znakami szlaku czerwonego wejść na szczyt /0,7 km/. Następnie znakami szlaku czarnego kierować się do szosy Międzyzdroje – Dziwnów. Dalej kierując się w lewo /100 m/ dojść do parkingu Kwasowo /2,8 km/ i znowu podążać szlakiem czarnym /0,8km/. Następnie skręcić w lewo przechodząc na szlak zielony /4,3 km/. Powrót do centrum Międzyzdrojów – szlakiem zielonym.

Kawcza Góra 61 m n.p.m.
Punkt widokowy na Zatokę Pomorską  we wschodniej części miasta. Przy wejściu na punkt widokowy znajduje się charakterystyczna brama w kształcie postawionego pionowo dziobu kutra rybackiego. Na szczycie znajdują się dwa duże głazy, z tego miejsca można podziwiać panoramę Bałtyku, plażę w Międzyzdrojach czy niemieckie porty. Z Kawczej Góry można wrócić do Międzyzdrojów plażą, wiodą na nią wygodne schody.

Punkt Widokowy Gosań 93 m n.p.m.
3,3 km od Międzyzdrojów, dojazd szosą, proponowana wycieczka rowerowa.

Pole golfowe w Kołczewie
Amber Baltic Golf Club jest położony w Kołczewie, na wyspie Wolin, 12 kilometrów od Międzyzdrojów. Niepowtarzalny klimat pola spowodowany jest nie tylko bezpośrednim sąsiedztwem Wolińskiego Parku Narodowego, ale także zróżnicowaniem trudności poszczególnych dołków, bogactwem przeszkód i zmiennym ukształtowaniem terenu. 18 dołkowe pole o par 72 jest skierowane zarówno do początkujących jak i zaawansowanych golfistów.

8 dołkowe pole "Baltic" o par 25 jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z grą w golfa. Pole skierowane jest nie tylko do stawiających pierwsze golfowe kroki, ale także do zawodników zaawansowanych, którzy chcą szlifować swoją krótką grę. Nie od dzisiaj wiadomo, że dołki par 3 są najbardziej wymagające.

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.