+ 48 91 32 81 121
Aktualności, wydarzenia
pl pl pl

ZAPLANUJ POBYT

Sprawdź ceny

Hotel Vestina proponuje zabiegi na twarz i ciało z serii Salon De Luxe firmy Dermika, które szybko i widocznie odmładzają oraz poprawiają stan skóry.

Linia Salon De Luxe-twarz została stworzona na bazie kilkunastoletniej współpracy firmy Dermika z gronem specjalistów instytutami kosmetycznymi. Wieloletnie doświadczenie pozwala oprzeć się na składnikach sprawdzonych, bezpiecznych i przyjaznych skórze ale jednocześnie skutecznych w walce ze zmianami jakie zachodzą w naszej skórze.

Linia Salon De Luxe ciało to kompletna holistyczna pielęgnacja ciała. Doskonałe preparaty oparte na najnowszych osiągnięciach światowej kosmetologii oraz na naturalnych składnikach z całego świata, z Wybrzeża Kości Słoniowej, Hiszpanii, Włoch oraz Kanady.

Jeśli nie miało się czasu na regularną pielęgnację domową a chęć na szybko zregenerowaną jest duża nasze zabiegi są w sam raz ! Oderwiesz się od rzeczywistości i odkryjesz jak wspaniale może być nawilżona, wypoczęta i wygładzona skóra.

U nas poczujesz się komfortowo, bezpiecznie i będziesz wyglądać piękniej i młodziej

CENNIK ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH VESTINA WELLNESS & SPA HOTEL ***- POBIERZ

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.