+ 48 91 32 81 121
Aktualności, wydarzenia
pl pl pl

ZAPLANUJ POBYT

Sprawdź ceny

HOTEL VESTINA ***
Pokoje typu PANORAMA zapewniają bezpośredni widok na morze. Pokoje typu ApartamentVestina posiadają oddzielną sypialnię i pokój dzienny( z jedną lub dwoma dostawkami), wyposażony w telewizję satelitarną i telefon. Posiadamy także pokój przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Łącznie dysponujemy 400 miejscami.
 
Pokoje wyposażone są standardowo w łóżka pojedyncze /klasyczne pokoje/ lub podwójne /pokoje typu PANORAMA i ApartamentVestina/. W pokojach z dostawką dodatkowo można korzystać z rozkładanej sofy. Na wyposażeniu pokoi jest biurko, telewizor, telefon, szafka nocna, stolik z krzesłem, szafa na ubranie oraz nocna lampka. Każdy z Naszych Gości ma oczywiście do dyspozycji łazienkę z prysznicem.

Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, dzięki czemu istnieje stały kontakt z Recepcją Hotelu. W trosce o bezpieczeństwo Naszych Gości - Hotel Vestina*** posiada stały monitoring. Dodatkowo istnieje możliwość zdeponowania rzeczy wartościowych w sejfie.

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.